Polski

English Russian German
Cerplast
Strona główna O Cerplast
Drukuj

Działalność Zakładu Produkcyjno-Handlowego "Cerplast" sięga 1996 roku. W początkowym okresie jako ZPH "CERPLAST" s.c. a od 2001 roku jako Zakład Produkcyjno - Handlowy "CERPLAST" Sp. z o.o.

Niezmiennie od początku działalności firmy jesteśmy obecni na rynku jako dostawca opakowań przemysłowych w tym kontenerów elastycznych - Big Bag, worków i kapturów foliowych oraz kartonów tekturowych, a także innych  materiałów opakowaniowych zarówno własnej produkcji jak i innych producentów.

Naszą domeną jest wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz terminowość i elastyczność dostaw towaru. Stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz profesjonalna obsługa wszystkich naszych klientów jest dla nas zadaniem priorytetowym w budowaniu marki firmy na rynku i zaufania naszych odbiorców.

Obecne działania firmy są ukierunkowane na nieustanny rozwój i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakości zgodnego z normą ISO 9001:2015, wdrożonego w firmie w 2005 roku.

Od samego początku, niezmiennie filarem firmy są jej pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu osiągnięta została dotychczasowa, stabilna pozycja firmy na rynku.

PREZES ZARZĄDU

DYREKTOR NACZELNY
Przemysław Cesarz

CZŁONEK ZARZĄDU
DYREKTOR FINANSOWY
Renata Cesarz

PROKURENCI:

Renata Baranowska